Podróżniku trenuj triathlon

Jeśli jesteś aktywnym podróżnikiem, takim, który chętnie wędruje pieszo lub dźwiga ciężary, musisz mieć do podróży odpowiednie przygotowanie kondycyjne. W jaki sposób najlepiej przygotować się do takiej wyprawy? Jakie ćwiczenia i metody najlepiej się sprawdzą? Czytaj dalej, szanowny czytelniku.

TRIATHLON W POLSCE

Jak nietrudno domyślić się z nagłówków, polecam wszystkim triatlon. Jest to dyscyplina sportu, która łączy w sobie zawody kolarskie, pływackie i bieganie. Jest to więc różnorodna dyscyplina, która rozwija różne partie mięśni. Efekty, jakie daje ćwiczenie triathlonu, są na prawdę zdumiewające. Dlatego właśnie uważam, że triathlon będzie najlepszym rozwiązaniem dla podróżników. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie odpowiednio przygotować się na długą i ciężką wędrówkę po świecie. Tylko w ten sposób możemy wypracować wydolność organizmu, jakiej wymaga taki wysiłek.

Dlatego warto już dziś zaangażować się w ten sport i poszukać sobie trenera personalnego. Im szybciej zaczniemy treningi, tym szybciej osiągniemy pewne efekty. Zresztą, nie ma co czekać. Każdy dzień opóźnienia w treningu to ogromna strata. Więc weź się za siebie już dziś! Nie czekaj, nie zwlekaj! Triathlon sprawdzi, czy jesteś prawdziwie stalowym człowiekiem, czy jesteś tylko kolejnym mięczakiem, których na świecie jest mnóstwo. Triatlon sprawdzi, czy jesteś człowiekiem ze stali. Triatlon sprawdzi, czy trudy podróżowania są dla Ciebie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s