Przewodnik turystyczny doprowadzi Cię do celu

Ale czy to aby na pewno stuprocentowa prawda? To zależy od tego jakim przewodnikiem turystycznym się posłużysz. Od tego, czy wybierzesz jakiś konkretny przewodnik, dobry, o wysokiej renomie i ocenie, czy raczej zdecydujesz się na coś słabego, zależy jakość Twojej podróży. Domyślam się, że jednak wolisz mieć wysoką jakość podróży, co wydaje się rozsądne i logiczne.

Z DOBRYM PRZEWODNIKIEM LEPIEJ

Wiadomo, że lepiej podróżować z jakimś dobrym przewodnikiem. Tylko teraz pytanie – gdzie taki znaleźć i na jaki ostatecznie się zdecydować? Bo przecież są ich różne wersje, są i przewodniki głosowe, są i książkowe, są i odpowiednie programy na telefony i tablety.

To, w jakiej wersji sobie go wybierzesz, to już jest kwestia Twoich indywidualnych upodobań i przyzwyczajeń. Jak dla mnie dobry przewodnik turystyczny to po prostu taki, który jest aktualny i posiada najświeższe informacje na temat miejsca, w które jedziemy. Chodzi tu zarówno o bieżące informacje o różnych atrakcjach turystycznych, jak i o użytecznych miejscach, które w trakcie podróży nam się przydadzą. Mam na myśli oczywiście wszelkiej maści noclegownie, hotele, hostele, punkty gastronomiczne, ale i też punkty informacji turystycznej. Dobrze by też było, aby taki przewodnik miał w sobie aktualne zdjęcia atrakcji, tak aby łatwiej było je znaleźć na żywo, albo żeby wyselekcjonować już na etapie przeglądania przewodnika – co zwiedzamy, a czego nie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s