Miejsca, które warto zobaczyć

Każdy z nas widział miejsca, które warto polecić komuś innemu. Każdy z nas widział miejsca, które uważa, że warto zwiedzić. Każdy ma ma taką listę… mam ją i ja. Dlatego zamierzam teraz tą listą się z wami podzielić. Zaczynamy!

1. Kraków – zwiedzanie Krakowa to jest coś, co przynosi ogromną przyjemność i satysfakcję. Jest to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce, o bogatej historii, o bogatym życiu kulturalnym oraz o wielu ciekawych i pięknych zabytkach, które trzeba koniecznie zobaczyć na własne oczy.

2. Praga – myślę, że każdy z nas słyszał o pięknie tego miasta, ale jednocześnie nie każdy z nas wie co zwiedzić w Pradze. Odpowiedź na to jest oczywiście prosta – wszystko, co tylko tam znajdziecie!

3. Rzym – zwiedzanie Włoch warto zacząć od stolicy tego państwa. Jest tam mnóstwo interesujących, a przede wszystkim niezwykłych, no i słynnych zabytków, które koniecznie muszą się znaleźć na liście zwiedzania każdego podróżnika.

4. Ochryda – leżąca w Macedonii Ochryda, tuż nad jeziorem ochrydzkim, to jedno z najpiękniejszych miejsc na Ziemi, jeśli chodzi o walory naturalne, ale i walory historyczne. Nie jest tam daleko, a jednocześnie jest tanio.

5. Mazury – jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce (obok Krakowa) są Mazury. Słyną one z wielu wspaniałości – warto tutaj popłynąć kajakiem wzdłuż Krutyni, warto wybrać się nad jezioro Mokre, warto zobaczyć Wilczy Szaniec…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s